82*0013

RelaxSan kojinės sergantiems diabetu su masažuojančiu padu ir sidabro siūlu

23.00 

APRAŠYMAS

Šios Relaxsan kojinės su masažuojančiu padu ir sidabro siūlu  yra be kompresijos (suspaudimo), skirtos mūvėti sergantiems cukriniu diabetu arba asmenims, kurių yra jautrios pėdos. Besiūlės kojinės netrina, nedirgina, nespaudžia odos; netrikdo kraujotakos; apsaugo nuo nuospaudų ir nutrynimų, odos sudirgimų.

Dėl įaustų sidabro gijų yra ypač higieniškos (apsaugo nuo bakterijų ir grybelio) ir tinka alergiškiems žmonėms.

Šios kojinės puikiai tinka įvairiems sezonams, nes unikalus jų pluoštas šildo kojas žiemą bei vėsina vasarą.

Tinkamos tiek vyrams, tiek moterims.

Viena iš pavojingiausių šiuolaikinių lėtinių ligų – cukrinis diabetas. Kasmet šia liga sergančiųjų skaičius auga, o specialistai pranašauja, kad 2025 metais šis skaičius turėtų viršyti 300 mln. žmonių visame pasaulyje, o tai yra tris kartus daugiau, nei turime sergančiųjų šiandien.

Diabeto komplikacijos gali būti iš ties grėsmingos: sergantieji turi didesnį nervų (neuropatijos) ir kojų kraujagyslių (išemijos) pažeidimo pavojų. Šie sutrikimai gali lemti pėdų opų ir kitų lėtai gyjančių žaizdų atsiradimą, į kurias labai lengvai gali patekti kraujo užkrėtimas, lemiantis galūnės amputaciją. Specialistų teigimu, net 50 % visų netrauminių amputacijų – tai cukrinio diabeto pasekmė.

Todėl sergantiems cukriniu diabetu yra itin svarbu atidžiai prižiūrėti pėdas. Rekomenduotina avėti tik patogią, platesnę ir itin minkštą avalynę, naudoti diabetikams skirtus ortopedinius vidpadžius, naudoti specialią kosmetiką, kurioje nebūtų jokių šveičiamųjų dalelių. Rekomenduotinos specialios besiūlės komforto kojinės diabetikams.

Kiekvieną vakarą sergantieji cukriniu diabetu turėtų apžiūrėti savo pėdas, patikrinti ar nėra jokių pažeidimų.

Nerekomenduojama asmenims, turintiems: sunkių arterinės kraujotakos sutrikimų; neseniai išsivysčiusią giliųjų venų trombozę; šlapiuojantį dermatitą.

Priežiūra: skalbti rankomis 40°C vandens temperatūroje, nebalinti, nelyginti, nedžiovinti džiovyklėje, nevalytui sausuoju būdu.

Dydžių lentelė :

Kojinių dydis23456
Batų dydis37-3939-4141-4343-45

45-47

SUDĖTIS: 68% medvilnės, 21% nailono, 8% sidabro siūlo, 3% elastano
KILMĖS ŠALIS: Italija