63000361

Fixalto SpecialFIX EpiStrap alkūnės įtvaras

19.00 

APRAŠYMAS

Fixalto SpecialFIX*EpiStrap – tai universalus alkūnės įtvaras, skirtas sausgyslės skausmams malšinti, esant išorinio (lateralinio) ar vidinio (medialinio) epikondilito atveju. Dėvint įtvarą vidinėje įtvaro pusėje esanti  speciali pagalvėlė masažuoja įplyšusias sausgyslių vietas, pagerina audinių kraujo apytaką, todėl yra skatinamas gijimas ir mažinamas uždegiminis procesas. Taip pat masažo ir kompresijos pagalba sumažinamas raumenų ir sausgyslių tonusas, slopinamas skausmas.  Įtvaras fiksuojamas ir reguliuojamas kibios juostos pagalba. Įtvaras yra patogus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą. Siekiant efektyvesnio pagalvėlės poveikio, įtvaro konstrukcija sukurta taip, kad, užsisegus įtvarą, kilputė, esanti išorinėje gaminio pusėje, papildomai spaudžia pagalvėlę. Tai reiškia, kad nuo užveržimo priklauso, kokia jėga pagalvėlė spaus.

Dėvėjimas:

  • Įtvarą uždėkite taip, kad vidinėje įtvaro pusėje esanti  speciali pagalvėlė atitiktų medialinio ar lateralinio epikondilo vietą. Lateralinio epikondilito atveju pagalvėlė turi būti dilbio išorinėje pusėje. Medialinio epikondilito atveju pagalvėlė turi būti dilbio vidinėje pusėje.
  • Įtvaras turėtų būti dedamas porą centimetrų žemiau alkūnės lenkimo vietos. Įtvaro dirželis negali trukdyti rankos lenkimui per alkūnę. Suveržkite juostelę/dirželį taip, kad netrikdytų kraujotakos.

Indikacijos:

  • Alkūnės tendinitas;
  • Medialinis (vidinis) epikondilitas;
  • Lateralinis (šoninis) epikondilitas.

Priežiūra: rekomenduojama skalbti rankomis, plaunant įtvaras turi būti užsegtas. Džiovinkite kambario temperatūroje toliau nuo šildymo prietaisų ir tiesioginių saulės spindulių, nusausinant rankšluosčiu.

Universalus dydis (apimties amplitudė nuo 18cm iki 36cm)

KILMĖS ŠALIS: Lietuva