Apie mus

Sveikatine.lt – tai tinklapis, kuris atsirado iš naujausios AB „Ortopedijos technika“ marketingo ideologijos. Tai vieta, kur galėsite rasti informacijos, kaip rūpintis savo sveikata, išskirtinį dėmesį skiriant profilaktikai. Remiantis pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, profilaktika padeda išvengti, atitolinti ar užkirsti kelią ligoms ir taip suteikia geresnę gyvenimo kokybę. „Sveikatinės“ tikslas – padėti nesirgti, o daugiau judėti, nes būtent fizinis aktyvumas – geriausia daugelio ligų profilaktika.

2015 m. AB „Ortopedijos technika“ paminėjo savo veiklos 70-etį. Šia proga birželio 11d. buvo atidaryta pirmoji „Sveikatinė“ prekybos centre „Babilonas. Taip pat „Sveikatinės“ atidarytos Panevėžyje, Smėlynės g. 2-2, Šiauliuose, prekybos centre „Akropolis“, Kaune, Savanorių pr. 284 ir prekybos centre „Mega“.  Prabėgus keliems metams nuo sėkmingo starto – „Sveikatinės“ jau rūpinasi klientų sveikata Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Ukmergėje. Planuojame nesustoti, o plėsti šio tinklo veiklą ir toliau, kad būtume kuo arčiau klientų ir padėtume tinkamai rūpintis savo sveikata!

„Sveikatinėje“ sportuojantys ras įtvarų traumų prevencijai, dirbantys sėdimą darbą – kraujotaką gerinančių kojinių, daug stovintys ir vaikštantys – patogių avalynės įdėklų, senjorai – ortopedinių šlepečių, sunkiau judantys – lazdelių, ramentų, vaikai – profilaktinių batukų, būsimos mamos – pilvuką prilaikančių diržų ir kt. Čia rasite tik sertifikuotas prekes, atitinkančias medicinos priemonėms keliamus reikalavimus.

„Sveikatinėje“ sulauksite profesionalių patarimų bei rasite išskirtinę kokybę. Atliekami kojų venų bei pėdų tyrimai, padės apsispręsti kokių profilaktikos priemonių imtis, ar jau reikės rimtesnio gydymo.

Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko. (Sokratas)