89001664,89000036

Šaldantis – šildantis kompresas

4.50 5.50 

APRAŠYMAS

Galimi kompresų išmatavimai: 29×12 cm arba 13×14 cm.

Naudojimosi instrukcija:

Kaip šaldantis kompresas gali būti naudojamas esant galvos skausmui, migrenai, patinimams, ar uždegimui, reumatinio pobūdžio skausmams, po sutrenkimų, išnirimų ar patempimų, lūžių, kraujuojant iš nosies. Kompresą įdėkite į šaldytuvą arba šaldymo kamerą, kol pasieks norimą temperatūrą. Šaldymo kameroje kompresas gali pasiekti iki -18° C temperatūrą. Taip atšaldytą kompresą galima naudoti apie 30 min. Jei skundžiatės kraujotakos sutrikimais arba Reino sindromu, prieš naudodami šaldančius kompresus pasitarkite su gydytoju.

Kaip šildantis kompresas gali būti naudojamas esant mėšlungiui, raumenų ar nugaros skausmams, lumbagui, artritui, reumatui ir menstruacijų skausmams. Įpilkite į puodą vandens ir pašildykite jį iki 80°C (neužvirkite). Nukelkite puodą nuo viryklės ir tik tada pamerkite į jį kompresą maždaug 8 minutėms. Po to leiskite atvėsti kompresui iki norimos temperatūros. Mikrobangų krosnelėje šildykite tik apvilkę užvalkalu ir nustatę patį žemiausią krosnelės galingumą. Kas 30 sekundžių patikrinkite, ar kompresas pasiekė norimą temperatūrą. Per ilgai kaitinant, kompresas gali būti pažeistas. Tokiu atveju garantiniai įsipareigojimai negalioja.

Svarbu: nedėkite šildančio arba šaldančio kompreso tiesiai ant odos. Nenaudokite kompresų tokiems žmonėms, kurie nepajėgus nusakyti savo pojūčių, arba tokiose kūno vietose, kurių jautrumas temperatūros pokyčiams sutrikęs, kad apsaugotumėte juos nuo nuplikinimo arba nušalimo.

KILMĖS ŠALIS: Vokietija

Kategorijos: