TOP PREKĖ
29*0015

Vidpadžiai sportui VIVA SPORT 181 Pedag

26.00 

APRAŠYMAS

Vidpadžiai sportui VIVA SPORT. Anatomiškai išformuoti įdėklai su išilginio ir skersinio skliauto atramomis suteikia tinkamą pėdos atramą, formuoja skersinį ir išilginį pėdos skliautus, tolygiai paskirsto pėdai tenkantį krūvį. Paminkštinta kulno sritis sugeria smūgius, nukrauna ir tolygiai paskirsto kulnams, kelių ir klubų sąnariams, nugarai ir sprandui tenkantį krūvį. Specialus funkcionalus pluoštas greitai išgarina drėgmę, porolono sluoksnis pasižymi amortizuojančiomis savybėmis ir izoliavimu nuo šalčio.

Viva Sport įdėklai tinka įvairioms sporto šakoms: ėjimui, bėgimui, šiaurietiškam vaikščiojimui, krepšiniui, tenisui, slidinėjimui, golfui ir kitoms sporto rūšims.

Priežiūra: po kiekvieno avėjimo išimti iš batų ir išvėdinti.

Vidpadžiai sportui „Viva® Sport“ tobulai pritaikyti sportininkams, nesvarbu ar Jūsų treniruotė vyksta lauke ar viduje. Pagal pėdos natūralią formą išformuotas vidpadis saugo ir atpalaiduoja tris jautrias pėdos zonas, o mikroskopiškai mažų oro kamerų pagalvėlė sugeria smūgius kulno zonoje.

Mėgstate intensyvias treniruotes? Tuomet šie veganiški sportiniai vidpadžiai tikrai turėtų būti Jūsų sporto krepšyje. Specialus funkcinis pluoštas pašalina nuo pėdos sporto metu susidariusią drėgmę. Puikiam klimatui sportiniuose ir laisvalaikio bateliuose. Tinka ir avalynei su klimato membrana (TEX).

 

 

KILMĖS ŠALIS: Vokietija