86000447

Medicininis čiužinys nuo pragulų su grikių lukštais G5 „Grikė“

148.00 

APRAŠYMAS

Medicininis čiužinys su grikių lukštais skirtas sveikatos priežiūros įstaigoms. Pagamintas iš natūralių grikių lukštų ir 100 proc. medvilnės. Grikių lukštai yra efektyvi pragulų profilaktikos ir gydymo priemonė, nes gerai praleidžia orą, nesukelia prakaitavimo ir užtikrina pakankamą kraujo apytaką. Grikių lukštai supilami į siaurus volelius, todėl čiužinys niekada nepraranda savo formos ir išlaiko stangrumą. Pralaidus orui ir pasižymi antialerginėmis savybėmis, nes grikių lukštuose nesiveisia dulkių erkutės.

Užvalkalas: kvėpuojantis, neperšlampantis, antibakterinis, ugniai atsparus „Crib 5“, skalbiamas 950C. Džiovinamas džiovyklėje. Su „L“ formos paslėptu užtrauktuku.

Spalva: mėlyna.

Dydis: 200x90x7 cm (galimi įvairūs čiužinio dydžiai pagal kliento poreikį).

Didžiausia leidžiama naudotojo masė: 120 kg.

Asmenys, turintys specialius nuolatinės slaugos poreikius arba visišką negalią, kuriems yra didelė pragulų atsiradimo tikimybė, turi teisę gauti įsigijimo išlaidų kompensaciją perkant čiužinį praguloms išvengti – vieną kartą per 3 metus iki 80 procentų faktinių įsigijimo išlaidų, bet ne daugiau kaip 100 eurų.

Plačiau apie kompensavimo tvarką skaitykite čia: https://sveikatine.lt/wp-content/uploads/2021/10/Ciuziniu-kompensacija_atmintine-compressed.pdf

KILMĖS ŠALIS: Lietuva