NAUJIENA
86000456

Grikių lukštų maitinimo ir miegojimo pagalvė “Gyvatėlė”

40.00 

APRAŠYMAS

Grikių lukštų maitinimo ir miegojimo pagalvė “Gyvatėlė” nėštumo metu stabilizuoja kūno padėtį naktį ir pagelbsti kūdikio žindymo metu.

Kai trečiąjį nėštumo trimestrą pilvukas vis labiau didėja ir miegoti ant jo yra nepatogu, pagalvė patikimai stabilizuoja kūno padėtį. Naktį ar poilsio metu dieną į pagalvę galima remtis iš priekio ar nugaros. Remiantis į pagalvę iš priekio, yra atpalaiduojami klubai, todėl stuburui tenka mažesnė apkrova, todėl Jūs galite patogiai miegoti. Remiantis iš nugaros, pagalvė apsaugo miego metu nuo nepageidaujamo apsivertimo ant nugaros.

Kūdikio žindymui/maitinimui iš buteliuko ši pagalvė yra puiki pagalbininkė. Jau pirmosiomis kūdikio žindymo/maitinimo dienomis dažnai atsiranda įvairių negalavimų. Tai daugiausia raumenų įtampa, nugaros ir kaklo skausmai, taip pat krūtų skausmas, dėl netinkamai pasirinktos kūdikio padėties žindymo/maitinimo metu. Pagalvė atlaisvina rankas, sumažina rankų, kaklo ir nugaros raumenų įtempimą. Antialerginis grikių lukštų užpildas išlaiko stabilią ir patogią padėtį kūdikio žindymo/maitinimo metu, nesvarbu, ar kūdikis yra žindomas/maitinamas mamai sėdint ar gulint. Ilsintis pagalvė atpalaiduoja stuburą. Naudojantis pagalve yra patogu gulint kojas iškelti aukštyn, arba ją panaudoti kaip Jūsų nugaros atramą žiūrint televizorių ar skaitant. Ji taip pat gali būti naudojama kaip “lizdas” vaikams, kuriems reikia pagalbos pirmiesiems bandymams savarankiškai sėdėti.

Pagalvės ilgis: 170 cm, svoris: 5 kg.

Priežiūra: pagalvės užvalkalas yra nuimamas (su užtrauktuku), jį galima skalbti.

SUDĖTIS: užpildas – grikių lukštai. Užvalkalas – 100% medvilnė
KILMĖS ŠALIS: Lietuva