85000043

Nugaros tempimo atrama

29.00 

APRAŠYMAS

• malšina lėtinius nugaros skausmus

• koreguoja laikysenos disproporciją

• natūralus nugaros išlinkimas

• pečių ir nugaros raumenų lankstumas

Nugaros sveikata ir patirtas kūno atsipalaidavimo lygis turi įtakos gyvenimo kokybei. Qmed nugaros tempimo atrama – patogi ir paprasta naudoti profilaktikos priemonė, padedanti ištempti juosmeninės stuburo dalies raumenis ir palengvinti nugaros skausmus, kuriuos sukelia raumenų įtampa, per didelis stuburo lenkimas ir neteisinga jo padėtis. Įtraukite nugaros raumenų tempimą į savo kasdienybę.

Nugaros tempimo atrama padeda sumažinti raumenų įtampą vos per kelias minutes ir gali būti naudojamas bet kuriuo paros metu. Labiausiai naudinga prasitempti prieš pat arba iškart po bet kokios veiklos. Individualūs tempimo rezultatai tarp produkto vartotojų gali skirtis. Kai kurie patiria tiesioginę naudą, o kitiems gali užtrukti kelias savaites.

 Indikacijos:

– netaisyklinga kūno laikysena;

– lengva nugaros raumenų įtampa ir skausmas;

– ribotas stuburo juosmeninės dalies mobilumas .

Prieš naudodami nugaros tempimo atramą, pasitarkite su gydytoju, ypač jei jau turite nugaros ar kaklo traumų ar negalavimų. Tam tikros sąlygos gali būti kontraindikuotinos produkto naudojimui, pavyzdžiui: spondilozė, osteoporozė, sunkus artritas, spondilolistezė, stuburo pažeidimai / navikai ir ūmūs lūžiai.

 DĖMESIO!

  • Nugaros tempimo atramą naudokite tik pagal paskirtį.
  •  Visada naudokite gaminį ant lygaus, neslidaus paviršiaus. Naudokite stabilų kilimėlį.
  • Nenaudokite produkto tiesiai ant odos. Norėdami atsipalaiduoti, dėvėkite ploną sportinę aprangą, pavyzdžiui, marškinėlius.
  • Ant pakuotės esančiose nuotraukose nurodomos skirtingos pozos, kurias galite naudoti atsipalaiduodami.
  • Laikykitės rekomendacijų dėl tempimo laiko ir atramos arkos aukščio nustatymo lygio.
  • Jei jaučiate bet kokią nerimą keliančią fizinę būklę, pvz., raumenų ar sąnarių skausmą, nustokite tempti ir kreipkitės į gydytoją.
  • Produktas skirtas naudoti tik namuose.
  • Prieš naudodami gaminį pasikonsultuokite su kineziterapeutu.

Prieš naudodami produktą, turėtumėte atlikti kūno apšilimo pratimus. Vieno užsiėmimo trukmė pasirinktame aukščio lygyje yra 5 minutės. Rekomenduojami du užsiėmimai per dieną, nors galite mėgautis atsipalaidavimu iki trijų kartų per dieną. Tačiau nustokite naudoti produktą, jei jums sunku ištempti 5 minutes. Tempkite tik ten, kur jaučiatės patogiai, ir lėtai didinkite tempimo laiką iki 5 minučių.

1. Atsiklaupkite ant kilimėlio ir platų juodo gaminio pagrindo kraštą padėkite ant kelių.

2. Įstumkite platųjį atraminės arkos galą į profiliuotą angą plačiajame pagrindo gale ties keliais.

3. Padėkite rankas taip, kaip parodyta nuotraukoje, kad būtų lengviau pritvirtinti lanką. Nykščiai remiasi į atramos lanką, o pirštai – po juo.

4. Nykščiais paspauskite lanką ir švelniai įkiškite siaurą atraminės arkos kraštą į toliausiai nuo jūsų esantį pagrindo kontūrinį lizdą, kad gautumėte arkos aukštį 1 lygyje. Nepriklausomai nuo jūsų fizinės būklės, pradėkite nustatydami gaminį 1 lygyje. Daugeliui vartotojų nebereikia gilinti tempimo. Tačiau gerėjant jūsų lankstumui ir laikysenai, galite bandyti koreguoti Qmed nugaros tempimo atramą iki 2 ir 3 lygio, pritvirtindami siaurą arkos kraštą į vidurinę padėtį ant pagrindo (2 lygis) arba arčiausiai jūsų (3 lygis). Tarp lanko lygio keitimo nuo 1 iki 3 rekomenduojama padaryti bent pusvalandžio pertrauką.

Nugaros atramos tempimo lygiai:

1 lygis: padėtis pradedantiesiems. Sulenkite kojas per kelius ir padėkite rankas prie šonų. Kiek įmanoma atsipalaiduokite ir normaliu ritmu kvėpuokite. Ši padėtis suteikia mažiausiai tempimo ir ją yra lengviausia atlikti pradžioje. Atramos arkos aukštis aukščiausiame taške: 5,7 cm

2 lygis: vidutinio tempimo padėtis. Padėkite rankas už galvos, kad padidintumėte tempimą. Laikui bėgant tai taps lengviau ir galėsite visiškai ištiesinti rankas ir patogiai atremti alkūnes į grindis.Atramos arkos aukštis aukščiausiame taške: 9 cm

3 lygis. Maksimalus tempimas tik pažengusiems naudotojams arba praktikuojantiems jogą. Galite palikti kelius sulenktus arba visiškai ištiesti kojas ir rankas. Nepamirškite kiek įmanoma leisti savo kūnui atsipalaiduoti.Atramos arkos aukštis aukščiausiame taške: 11 cm

Nulipdami nuo gaminio šiek tiek pasisukite ant šono. Lėtai atsisėskite ir pailsėkite 30 sekundžių prieš atsikeldami. Palaukite, kol jūsų kūno kraujotaka nurims.

 Priežiūra:Po naudojimo nuvalykite gaminį drėgna, minkšta šluoste ir švelniu plovikliu. Panaudoję gaminį galite nuimti atraminį lanką, tačiau tai nėra būtina.

Gaminio matmenys: 38,5 x 25,4 x 3,0 cm
Apkrova: 110 kg
KILMĖS ŠALIS: Lenkija