650*0409,650*0410

Incrediwear kraujotaką gerinančios kojinės – Laisvos

37.00 

APRAŠYMAS

KRAUJOTAKĄ GERINANČIŲ KOJINIŲ DYDŽIŲ LENTELĖ
S – 35-38 dydis
M – 39-42 dydis
L – 43-46 dydis

PRODUKTO APRAŠYMAS:
INCREDIWEAR kraujotaką gerinančių kojinių audinyje yra aktyviųjų medžiagų anglies ir germanio. Tai puslaidininkiai, kurie pradeda veikti, kai tik juos sužadina kūno išskiriama šiluma. Dėvint INCREDIWEAR kraujotaką gerinančias kojines, poveikis ir palengvėjimas jaučiamas iš karto.

Kraujotaką gerinančios kojinės gerai priglunda, tačiau neaptempia kojos, dėl to mažėja uždegimas, spartėja gijimas, lengvėja skausmas, susijęs su kraujotakos sutrikimų, neuropatijos, fascito, pėdų tinimo, artrito, sąnarių sąstingio sukeliamais simptomais.

DĖMESIO:
Įsigytų kojinių negalima grąžinti, nebent būtų išsiųstos pažeistos arba kitos (negu nurodyta) prekės. Atlikdami užsakymą įsitikinkite, kad nurodėte tinkamą kojinių dydį. Kojinės negrąžinamos. Jeigu gavote brokuotą arba ne tą prekę, kurią užsakėte, vadovaukitės išdėstytomis grąžinimo taisyklėmis.

REKOMENDUOJAMA DĖVĖTI:
INCREDIWEAR kraujotaką gerinančias kojines galima dėvėti su šiais produktais: kelio, kojos ir blauzdos movomis, klubo įtvaru ir (arba) sportinėmis kelnėmis

SUDĖTIS: 36% medvilnė (įaustas germanis), 34% poliesteris (įausta anglis), 26% nailonas (įaustas germanis), 4% elastanas
KILMĖS ŠALIS: JAV