NAUJIENA
89000057

Medi Fix lipnus losjonas (klijai) kompresinėms kojinėms prilaikyti, 50ml

12.00 

APRAŠYMAS

Medi Fix lipnus losjonas (klijai) kompresinėms kojinėms tvirčiau prilaikyti. Šį losjoną galima naudoti kasdien, kai tik dėvite kompresines kojines. Atkreipiame dėmesį, jei losjoną tepsite ant kojinių audinio, jis gali pasiskirstyti netolygiai, gali susidaryti dėmės ir lašeliai. Rekomenduojama Medi Fix tepti tiesiai ant kojos odos ir toje vietoje, kur tvirtinasi laikanti kojines silikoninė ar megzta juosta. Jei ant kojų toje vietoje yra plaukelių – juos reikia pašalinti.

Jei pastebėjote, jog esate alergiškas bet kuriai iš Medi Fix sudedamųjų dalių, iškart nusiimkite kojines, švelniai nuvalykite paveiktas vietas vandeniu ir muilu.

Naudojimas:

  1. tinkamai užsidėkite kompresines kojines, atlenkite laikančią silikoninę ar megztą kojinių juostą ir ant nepažeistos jūsų kojos odos, toje vietoje užtepkite ploną sluoksnį Medi Fix losjono;
  2. atgal užlenkite kojinės kraštus, atsistokite ir lengvai paspauskite ranka kojinės audinį vietose, kur tepėte šį losjoną.

Priežiūra: Medi Fix losjonas nedažo, lengvai nuplaunamas vandeniu ir muilu. Kojinių priežiūra lieka tokia pati, kaip nurodyta jų instrukcijoje.

Gamintojas: Medi GmbH, Vokietija

SUDĖTIS: VP/VA kopolimeras, vanduo, glicerinas, denatūruotas alkoholis
KILMĖS ŠALIS: Vokietija