630*0342,630*0344

Fixalto stomos diržas

39.00 

APRAŠYMAS

Bendradarbiaujant su ilgametę patirtį turinčiais gydytojais sukurtas unikalios konstrukcijos diržas skirtas pacientams, turintiems stomą. Diržas sukonstruotas taip, kad stomos turinio rinktuvą būtų patogu ir saugu naudoti ilgą laiką, taip pat ir kelionėse. Tai standartinis gaminys, todėl dirže esanti anga pritaikyta įvairiems stomos turinio rinktuvų angų dydžiams.

Diržas pagamintas iš elastingo medvilnės audinio, kuris nedirgina odos, o stomos zonoje sutvirtintas tinkleliu, kuris riboja elastingumą ten, kur to reikia: sutvirtinta zona prispaudžia rinktuvo plokštelę ir neleidžia jai atsiklijuoti nuo odos.

Išskirtinė konstrukcijos detalė – speciali kišenė stomos turinio rinktuvo maišeliui prilaikyti. Kišenės dydį galima reguliuoti priklausomai nuo poreikio, t.y. maišelio užpildymo . Tvirtas tinklelio audinys, iš kurio pagaminta kišenė, apsaugo rinktuvą nuo išorinių pažeidimų bei, prilaikydama užpildytą rinktuvo maišelį, mažina tempimą žemyn (nesant galimybės jo ištuštinti, pakeisti arba gulint). Šis krūvio paskirstymas taip pat sumažina galimybę atsiklijuoti rinktuvo plokštelei.

Dėl papildomo užsegimo virš išėmos stomai, diržą galima nusiimti, nenuimant stomos rinktuvo.

Diržas gali būti su išėma stomai kairėje arba dešinėje pusėje. Įsigydami stomos diržą, įsitikinkite, ar pasirinkote reikiamą pusę.

SUDĖTIS: 60% medvilnė, 20% guma, 10% poliesteris, 10% akrilas.
KILMĖS ŠALIS: Lietuva

Kategorijos:

,