650*0045

Piršto įtvaras Chrisofix

13.00 

APRAŠYMAS

Rekomenduojamas PIP (proksimalinis tarpfalanginis)  ir DIP (distalinis tarpfalanginis) sąnario fiksacijai po traumų, raiščių traumų ir patempimo bei tam tikrų lūžių arba esant degeneracinėms būsenoms/artritui (taip pat ir reumatoidiniam artritui, podagrai, autoimuninėms ligoms) arba kai kuriais atvejais kaip pooperacinės reabilitacijos dalis.
Chrisofix® ilgas pirštų įtvaras fiksuoja pirštų PIP ir DIP sąnarius tinkamoje ir pageidaujamoje padėtyje – aukščiau aprašytoje anatominėje padėtyje (0 laipsnių arba tiesi padėtis), o dėl naujoviško dizaino taip pat užtikrina stabilumą, komfortą ir tikslų prigludimą.

Taikymas ir reguliavimas

Paruoštas Chrisofix® įtvaras turi būti tvirtinamas tiesiai ant sužeisto piršto. Jeigu reikalingas  reguliavimas (lenkimas), jis turi būti atliekamas ant nesužaloto piršto. Smulkus koregavimas, pakartotinis koregavimas (pvz., sumažėjus minkštųjų audinių patinimui) gali būti atliktas nenuimant įtvaro.

Pirštas turi būti būti įkištas į įtvarą. Pastarasis turi būti atsargiai priderintas prie piršto, švelniai spaudžiant. Įtvaras gali būti tvirtinami pridedamais velcro užsegimais. Dažnas įtvaro lenkimas ir tempimas gali pakenkti jo stabilumui; lenkimai turi būti atliekami tik esant būtinybei.

Dydis :

S dydis – įtvaro ilgis 6,5 cm

L dydis – įtvaro ilgis 7,2 cm

KILMĖS ŠALIS: Šveicarija