65000020

Kneefreez krioterapijos kelio įtvaras

129.00 

APRAŠYMAS

KNEEFREEZ® krioterapijos kelio įtvaras sujungia ilgalaikį (iki 1 valandos) šaltą gydymą ir individualiai pritaikytą kompresiją. Jis malšina skausmą, veikia priešuždegimiškai (sumažina edemą). Jis pagamintas iš kompresinio elastingo audinio su dviem šone esančiais nuimamais metaliniais fiksatoriais. Įtvaras parduodamas su keturiais ilgalaikiais „Freezsnow“ šaltais kompresais (įskaitant atsarginį rinkinį). „Velcro“ lipukų užsegimo sistema leidžia reguliuoti įtvarą, kad jis tiktų kiekvienam žmogui (dydis reguliuojamas).

Indikacijos:

  • Po kelio operacijos arba raiščių traumos;
  • Kelio traumos (raiščio plyšimas arba patempimas);
  • Kelio reabilitacija;
  • Analgetikai;
  • Sportinių traumų gydymas.

Naudojimo rekomendacijos:

Keturis įtvaro šaldymo kompresus reikia įdėti į šaldiklį (pridėtame sandariame maišelyje) mažiausiai 4–6 valandas prieš naudojimą. Prieš šaldydami tolygiai paskirstykite gelio rutuliukus ir šaldykite lygiai padėtą šaltą kompresą, kad geriau paskirstytų šaltis. Išėmę iš šaldiklio palaukite vieną ar dvi minutes ir tada šaltą kompresą suminkykite. Unikali Freezsnow technologija paverčia gelio rutuliukus į lankstų, ilgalaikį, odai nekenksmingą sniegą (nėra nušalimo pavojaus). Šaltus kompresus laikykite šaldiklyje po naudojimo arba tarp jų.

 Be natūralios gumos latekso

SUDĖTIS: Kelio įtvaras: 45% nailonas, 10% spandeksas (elastanas), 45% neoprenas. Kompresas: 85% nailonas, 5% poliesteris, 10% polietilenas.
KILMĖS ŠALIS: Prancūzija

Kategorijos:

,