Naujos kartos apranga – ne tik komfortui, bet ir gerai savijautai

Jau senokai parduotuvių lentynas yra užkariavusi komfortiška apranga. Jaukūs treningai, minkštos ir judesių nevaržančios trikotažinės suknelės – geros savijautos receptas. Tačiau komforto paieškos tuo nesibaigia – kas, jei rūbai gali ne tik būti patogūs, tačiau taip pat turėti teigiamą poveikį jūsų fizinei sveikatai?

Pastaruoju metu vis labiau populiarėjantys „Farmacell“ masažiniai anticeliulitiniai gaminiai pelnė nešiotojų simpatijas. Unikali, specialaus 3D audimo struktūra suteikia audiniui išskirtinį „koriukų“ efektą. Šie koriukai švelniai masažuoja odą, tokiu būdu aktyvindami kraujotaką, todėl pagerėja deguonies įsisavinimas į kraują, yra didinamas odos elastingumas ir minkštėja oda.

Papildoma nauda toms moterims, kurios norėtų sumažinti turimą celiulitą, arba užkirsti kelią jo atsiradimui. Masažo efektas jau seniai žinomas, kaip galingas ginklas kovoje prieš celiulitą.

Pakalbinome Aistės sveikatingumo ir grožio studijos savininkę, „Silkglow“ prekės ženklo ir el. parduotuvės įkūrėją Aistę, kuri „Farmacell“ gaminius išbandžiusi pamilo taip, jog nusprendė pasiūlyti ir savo klientėms.

Išmėginti tampres ją paskatino galimybė turėti gražesnę odą: „Suviliojo tas faktas, kad tai puiki prevencinė priemonė nuo celiulito. Be to, sužavėjo universalumas – galima nešioti tiek sportuojant, tiek kaip kasdieninius rūbus. Aš nešioju kasdien, būdama namuose arba mankštindamasi. Nors nešioju ne daugiau kaip tris valandas per dieną, bet efektas tikrai matomas. Didžiausią poveikį jaučiau pirmosiomis dienomis – ypač nusimovus tampres. Toks jausmas, tarsi skruzdėliukai po odą lakstytų, jaučiamas nesunkus dilgčiojimas, kojos atrodo itin lengvos. Dabar, kai įpratau jas dėvėti kasdien, jaučiu tik lengvesnes ir kasdien vis gražėjančias kojas!”

Paprašyta įvardinti gaminio minusus, Aistė pripažįsta – turint ilgus nagus, elgtis reikia itin atsargiai. Vis tik, tai ne džinsas ir ilgas aštrus nagas gali įplėšti audinį. Tačiau bendra audinio kokybe Aistė patenkinta: “Audinys kokybiškas, tamprus. Per metus laiko neišsitampė, nenusiburbuliavo. Tikrai esu patenkinta pirkiniu, nepamirštu rekomenduoti ir draugėms! Nes dėvint tokias tampres galima prevenciškai mažinti celiulitą, gerinti kraujotaką, naikinti riebalines sankaupas bei šalinti toksinus.

Svarbu paminėti, kad šios tamprės pagamintos naudojant specialią Sanitized® technologiją, kuri pasižymi antibakteriniu poveikiu. Ši technologija užkerta kelią bakterijų dauginimuisi, todėl išvengiama nemalonaus prakaito kvapo, net ir po intensyvios treniruotės.

Kitas svarbus aspektas – Sanitized® suteikiamas gaminio švaros pojūtis skatina ekologinį sąmoningumą, nes leidžia sumažinti skalbimo ir skalbimo priemonių naudojimą. Be to, pakanka skalbti žemesnėje temperatūroje arba tiesiog gerai išvėdinti išvėdinti, pavyzdžiui, sportinę aprangą, kad jūsų drabužiai ir vėl turėtų švaros ir gaivos pojūtį. Ši technologija plačiai paplitusi tokiuose gaminiuose, kaip medicininė apranga, čiužiniai ir pagalvės, viešojo transporto sėdynės – ten, kur itin svarbu užkirsti kelią bakterijų dauginimuisi.