63000354

Daugkartinė apsauginė veido kaukė su reguliuojamu fiksatoriumi

4.50 

APRAŠYMAS

Daugkartinė apsauginė veido kaukė yra skirta naudoti kaip prevencinė priemonė, siekiant sumažinti smulkių dalelių, mikroorganizmų ir virusų patekimą į kvėpavimo takus, esant smogui, rūkui ir mikrobiologinei taršai. Kaukę sudaro trys sluoksniai:  du medvilnės ir tarpinis flizelino. Kaukė nėra sterili.

Dydis: universalus, skirtas suaugusiems.

Naudojimas:

Prieš dėdamiesi kaukę, kruopščiai su muilu nusiplaukite rankas. Pirmiausiai kaukės virvutę užmaukite per galvą ir nuleiskite ant kaklo. Tada priglauskite kaukę prie veido, o kilpeles užkabinkite už ausų. SVARBU: įsitikinkite, kad kaukė gerai prigludo prie smakro bei nosies! Kaukės prigludimą prie veido papildomai galima reguliuoti nugarinėje kaklo srityje esančiu fiksatoriumi, tokiu būdu padidinant sandarumą. Jei pajautėte nemalonius pojūčius ausų srityje, fiksatorių šiek tiek atlaisvinkite. Ypač patogu, kad nenaudojamą kaukę atlaisvinę fiksatorių galite pasikabinti ant krūtinės.

Daugkartinę kaukę galima nešioti 1-2 valandas arba iki tol, kol kaukė sudrėksta.

Priežiūra:

Rekomenduojama skalbti rankomis – pasigaminkite šilto vandens ir muilo tirpalą, į kurį pamerkite kaukę ir atsargiai ją patrinkite. Išskalaukite po tekančio vandens srove. Dezinfekuokite pasirinktu būdu. Lyginti rekomenduojama per ploną audinį.

SUDĖTIS: 95% medvilnė, 5% poliamidas
KILMĖS ŠALIS: Lietuva

Kategorijos: