28*0001

Vidpadžiai GS 1

15.00 

APRAŠYMAS

Vidpadžiai GS 1 skirti išilginio skliauto pakėlimui ir koregavimui, skausmingų taškų nukrovimui, tolygaus krūvio paskirstymui visame pėdos paviršiuje.

Jei Jūsų vaikas turi nugaros skausmą, pėdų problemų arba užsiima tokiomis sporto šakomis kaip futbolas, beisbolas ar krepšinis, jam gali būti naudinga į avalynę įtraukti vidpadžius. Vaikystėje nesprendžiamos pėdų problemos gali tęstis paauglystėje ir trukdyti stuburo funkcijoms bei biomechanikai, sukeldamos kelių, klubų ir stuburo problemų.

GS 1 ortopediniai vidpadžiai:
  • Tolygiai paskirsto pėdoms tenkantį krūvį;
  • Mažina pėdų nuovargį;
  • Apsaugo nuo skausmo esant iššokusiems pėdų kauliukams;
  • Išlaiko pėdas taisyklingoje padėtyje;
  • Palaiko išilginį ir/ar skersinį pėdos skliautus.

Nors kai kurie batai yra patogesni nei kiti, juose tiesiog nėra įmontuotos atramos. Beveik bet kokie Jūsų vaiko dėvimi batai gali būti labiau palaikomi ir patogesni naudojant vidpadžius. Vidpadžių pridėjimas prie vaikiškų batų yra svarbi rūpinimosi visu kūnu dalis, ypač jei jie yra ankstyvos intervencijos strategijos dalis, skirta ištaisyti biomechanines problemas, kurios gali turėti įtakos ilgalaikiam funkcionavimui.

Dėvėdami vidpadžius Jūs skatinate sensomotorinę funkciją, stimuliuodami pėdos nervus. Tai padidina Jūsų kūno balansą, taip pat ir gebėjimą greičiau reaguoti į pakitusią kūno padėtį, t.y. greičiau pakeisti pėdos padėtį ir kryptį.
Minkštesni ortopediniai vidpadžiai padidina vaikščiojimo komfortą kenčiantiems nuo nuospaudų ar turintiems pėdų deformacijų, kulno ataugų, sergantiems diabetu.

SUDĖTIS: Natūrali oda, mikrokamštis
KILMĖS ŠALIS: Lietuva