820/0322

Kompresinės sportinės kojinės CEP

APRAŠYMAS

Vokiečių įmonė ,,Medi“ turi sukaupusi 60 metų patirtį kompresinių kojinių gamyboje. Šios įmonės sukurta linija ,,CEP“ yra inovacijų pradininkė ir lyderė sportinių kojinių kategorijoje. „CEP“ sportinės kojinės yra įvertintos medicinos ekspertų ir pripažintos mokslininkų.
Modernia technologija pagamintos sportinės kompresinės kojinės yra aukštos kokybė, šiuolaikiškos, modernaus dizaino. Kompresinės kojinės ,,CEP“ pasižymi tolygiu ir laipsniškai kintančiu suspaudimu, kuris aktyvina kraujotaką, neleidžia užsistovėti kraujui ir apsaugo venas nuo per didelio krūvio. Šios kojinės anatomiškai prisitaiko prie kojos, taip suteikia didesnį komfortą ir judesio laisvę. Kojinės yra gaminamos iš antibakterinio audinio odai leidžiančio kvėpuoti, kuris išgarina drėgmę ir veikia gaivinančiai. Į ,,CEP“ kojinių audinį yra įmegztas elastinis kompresinis siūlas, dėl kurio dirbantys raumenys pulsuoja nuolatos, veikiami arterinio kraujo spaudimo, taip užtikrinamas optimalus raumenų aprūpinimas papildomu deguonies kiekiu. Šis poveikis sumažina raumenų spazmus, gerina kraujo apytaką, stabilizuoja raumenis ir sąnarius. Puikiai tinka aktyvų sportą mėgstantiems žmonėms, norintiems ilgiau išlaikyti sportinę formą ir pagerinti veiklos rezultatus.
Kompresinės kojinės universalios, skirtos bėgikams, dviratininkams, komandinių sporto šakų sportininkams (pvz., futbolininkams, krepšininkams ir kt.), žiemos (pvz., slidininkams ir kt.) ir lauko sporto mėgėjams (pvz., tenisininkams ir kt.), keliautojams. Taip pat šias kojines rekomenduojamą dėvėti prieš sportą, kadangi jos padeda kojų raumenims pasiruošti treniruotei ar varžyboms, ir po sporto ar kitos aktyvios veiklos, nes dėvint kompresines kojines greičiau atsistato raumenų skaidulos.
Trumpos kompresinės kojinės CEP
Stabilizuoja pėdos ir kulkšnies sritis, sumažina kojų tinimą, trintį ir slydimą sportinėje avalynėje. Rekomenduojama bėgikams, trikovės atletams, ištvermės sporto ir komandinių sporto šakų sportininkams.

trumpos kompresines kojines cep

Sudėtis: 85 proc. poliamido, 15 proc. elastano.
Spalvos: rausva, juoda, mėlyna.
Pastaba: matuojama čiurnos apimtis.
Dydžiai: 3 dydis – 20,5-23 cm, 4 dydis – 23,5-26 cm.
Kaina: 24,90 Eur.
Ilgos kompresinės kojinės CEP
Padas anatomiškai prisitaikantis prie pėdos, paminkštintas, apsaugo pėdas nuo smūgių. Kojų suspaudimas padeda išlaikyti taisyklingą kojų padėtį, bei suteikia maksimalų komfortą. Sportuojant sugeria smūgius ir tokiu būdu sumažina pėdoms tenkantį krūvį. Rekomenduojama bėgikams, fitneso ir ištvermės sporto šakų sportininkams.ilgos kompresines kojines cep

Sudėtis: 85 proc. poliamido, 15 proc. elastano.
Spalvos: rausva, žydra, juoda, mėlyna.
Pastaba: matuojama storiausia blauzdos vieta.
Dydžiai: 3 dydis – 32-38 cm, 4 dydis – 39-44 cm.
Kaina: 49,90 Eur.
Kompresinės kojinės be pėdos (blauzdinės) CEP
Apsaugo nuo traumų, pasižymi didėjančiu, tolygiu apspaudimu (kompresija) visoje blauzdoje. Efektyvi kompresija padeda optimaliai atkurti raumenų skaidulas. Rekomenduojama bėgikams, trikovės atletams, ištvermės ir komandinių sporto šakų sportininkams.

kompresines kojines be pedos cep

Sudėtis: 79 proc. poliamido, 21 proc. elastano.
Spalvos: rausva, žydra, juoda, mėlyna.
Pastaba: matuojama storiausia blauzdos vieta.
Dydžiai: 3 dydis – 32-38 cm, 4 dydis – 39-44 cm.
Kaina: 29,90 Eur.

Kilmės šalis : Vokietija